Asseco Solutions, a.s., je najväčším producentom podnikových informačných systémov na českom a slovenskom trhu. Softvérové ​​aplikácie z jeho produkcie sú distribuované aj na ďalších trhoch v rámci strednej Európy. Spoločnosť sa zaoberá nielen vývojom, ale tiež implementáciou a podporou špecializovaných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia. Podnikové informačné systémy HELIOS vyvinuté Asseco Solutions pokrývajú potreby organizácií všetkých veľkostí a oblastí. Na trhu pôsobí už 25 rokov.


Gatema a.s. pôsobí na trhu informačných technológií už od roku 1992. Zaoberá sa predovšetkým vývojom a implementáciou softvéru pre zber dát vo výrobe a WMS (Warehouse Management System) – riadenie skladových operácií.


DELL poskytuje štátom, komunitám, zákazníkom a používateľom kdekoľvek na svete možnosť využívať technológiu, ktorá splní ich sny. Zákazníci dôverujú, že im zabezpečí technologické riešenia, s ktorých pomocou toho viac urobia aj dosiahnu – pritom nezáleží na tom, či u nich doma, v práci, v škole alebo kdekoľvek inde.


HP Inc. je najväčšia technologická spoločnosť na svete. Zjednodušuje používanie technológií pre spotrebiteľov aj podniky s portfóliom zahŕňajúcim tlačiarne, osobné počítače, softvér, služby i infraštruktúry IT. Veľmi si vážime nášho partnerstva so spoločnosťou takého mena a už tretíkrát v rade sme získali ocenenie “Najväčší komerčný partner HP v predaji Computing & Printing produktov”.


Microsoft bol založený v roku 1975 a je svetovým lídrom v poskytovaní softvéru, služieb a riešení, ktoré pomáhajú ľuďom a firmám po celom svete plne realizovať ich potenciál. Slovenská pobočka spoločnosti Microsoft Corporation zahájila svoju činnosť v roku 1992.


VMware pomáha prostredníctvom architektúry One Cloud, Any Application, Any Device (Jeden cloud, je každá aplikácia na všetkých zariadeniach) oddelením IT prejsť na nový inovatívny model IT. Naši zákazníci vďaka zjednoteniu súkromných, spravovaných a verejných cloudov do jedného hybridného cloudu rýchlejšie inovujú, prinášajú svojim zákazníkom nové aplikácie pre mobilné zariadenia a cloud a lepšie riadi riziká.


PROXMOX je komplexný virtualizačný nástroj na riešenie správy virtuálnych serverov a pracovných staníc. Je možné virtualizovať aj tie najnáročnejšie aplikácie bežiace na Linuxových a Windows serveroch. Kombinuje Kernel-based Virtual Machine (KVM) hypervisor a kontajnerovú virtualizáciu OpenVZ na jednej platforme. Jedinečný multi-master dizajn vylučuje potrebu nejakého ďalšieho nástroja pre správu ako iné riešenia, čím významne šetrí náklady a tiež zaručuje vysokú dostupnosť.


SUPERMICRO patrí medzí globálne lídrov na trhu serverových technológií. Poskytuje výkonné serverové systémy, ktoré sa vyznačujú vysokou účinnosťou, efektivitou prevádzky a veľkým inovatívnym potenciálom pri zachovaní dostupných cien. Serverové riešenia Supermicro sú výnimočné svojou škálovateľnosťou, to zaručuje potencionálnym zákazníkom získať riešenie, ktoré pomôže optimalizovať prevádzkové náklady s možnosťou ďalších rozšírení, podľa vývoja požiadaviek na danú technológiu.


FreeNAS začal v roku 2005 vyvíjať francúz Olivier Cochard-Labbe, ktorý do súčasnosti pôsobí ako vedúci malého medzinárodného vývojového tímu. FreeNAS je živá distribúcia FreeBSD, ktorá v základe ponúka možnosť sprevádzkovanie na takmer ľubovoľnom kompatibilnom hardvéru s možnosťou vytvoriť úložisko s podporou niekoľkých protokolov (takých ako Samba, FTP / TFTP, SSH, NFS, AFP, Rsync, Unison, UPS a iné). Navyše podporuje aj možnosť prevádzky webservera. Distribúcia je schopná inštalácie ďalších balíčkov, takže po patričných krokoch potom môžete prevádzkovať potrebné kompletné prostredie pre beh PHP v kombinácii s apache a MySQL. Výhodou je tiež možnosť behu z pevného disku počítača (po inštalácii), prípadne behu z CD či USB kľúčenky. Samotné úložisko môže byť definované takmer kdekoľvek. Medzi hlavné prednosti tohto systému patrí nízke nároky na výkon systému. Okrem nízkej náročnosti na hardvér je prednosťou FreeNAS aj široká paleta podporovaných funkcií a služieb.


OPNsense je ľahko ovládateľný open source firewall a platforma pre smerovanie. Na základe FreeBSD spája OPNsense bohatú rad funkcií, ktorá je inak známa len z komerčných firewallov, s výhodami otvorených a kontrolovateľných zdrojov. Zabezpečte si tiež svoju sieť pomocou našich serverových systémov optimalizovaných pre OPNsense – a to bez licenčných nákladov.


Fortinet bol založený v roku 2000 bývalým prezidentom a výkonným riaditeľom NetScreen Kenom Xien. V celosvetovom meradle predstavuje spoločnosť Fortinet popredného výrobcu zariadení pre zabezpečenie siete a je jednotkou na trhu v oblasti Unified Threat Management (UTM). Do súčasnej doby Fortinet dodal viac ako 600 000 zariadení a má viac ako 100 000 zákazníkov po celom svete. S pobočkami po celom svete zabezpečuje spoločnosť Fortinet kvalitnú a rýchlu podporu svojim zákazníkom.