Vsádzame na istotu

350 zamestnancov, 20 rokov skúseností, 11 pobočiek v rámci ČR a SK a veľa spokojných zákazníkov. To všetko je naša spoločnosť.

Čo vieme

Radíme sa medzi popredných dodávateľov riešenia z oblasti informačných a komunikačných systémov (HELIOS).

Sme schopní klientom zaistiť komplexné služby v oblasti návrhov a dodania IT infraštruktúry, odborné poradenstvo, záručný a pozáručný servis.

Vždy pre vás nájdeme riešenie a spoločne dosiahneme cieľu.

Viac než dodávateľ

Prioritou pre nás je osobný prístup a komunikácia. Sme partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť za každých okolností. Váš úspech he pre nás tou najväčšou motiváciou.

Náš tím

Náš tím tvoria skúsení vývojári, konzultanti, ekonómovia, IT technici a obchodní manažéri. V oblasti informačných technológií sa pohybujeme už viac ako dvadsať rokov a stále nás to baví.

Iveta – senior konzultant HELIOS

Iveta je srdcom aj dušou nášho tímu. Jej rajónom je výroba, skladové hospodárstvo, CRM. Hoci je krehká žena, vie si dojednať rešpekt. Za vašu firmu bude dýchať a urobí pre vás možné aj nemožné.


Honza – senior konzultant HELIOS

Honza je odborník na slovo vzatý. Jeho doménou je ekonomika a finančné riadenie, skladové hospodárstvo, doprava a preprava. Vašu spoločnosť postaví do laty a vždy sa na neho môžete spoľahnúť.


Petr – konzultant HELIOS

Peťo je náš benjamín. Nie však svojimi vedomosťami. Vo výrobe je ako ryba vo vode. Za každých okolností sa snaží vyjsť v ústrety a jeho pokojnú povahu mu každý môže závidieť.


Martin – programátor, vývojár

Martin je CML. Proste vedec na slovo vzatý. Naprogramuje pre vás všetko, čo si budete priať. HELIOS vám tak zautomatizuje, že už sa nemusíte vracať z dovolenky.


Patrik – konzultant HELIOS

Patrik je posledným členom nášho tímu. Všade šíri dobrú náladu a skvele medzi nás zapadol. Bude pre Vás svetlom na konci tunela.


Jirka – konzultant HELIOS

Jirka skvele doplňuje náš tím konzultantov. Môžeme sa na neho za všetkých okolností spoľahnúť a žiadna úloha pre neho nie je prekážkou.


Slávka – obchodný manažér pre SR

Slávka je čerstvou posilou tímu a sviežim vetrom na našich plachtách. Jej dlhoročné skúsenosti z oblasti ERP sú veľkým prínosom. Ak si s niečím nebudete vediet rady, vždy sa na ňu môžete obrátiť.


Robert – obchodný manažér pre ČR

Robert ide so svojou kožou na trh a stará sa o všetkých klientov, aby sa u nás mali ako v bavlnke. Nechce byť len obchodným partnerom, ale budovať vzťahy na priateľské báze a vzájomnej dôvere.


Stanka – administratíva

Stanka má na starosti evidenciu všetkého a všetkých. Do rúk sa jej dostane každá zmluva, faktúra, pokladničný doklad, dodací list či preberací protokol. Je naším strážnym anjelom a starostlivo stráži všetky dôležité informácie.


Peter – riaditeľ

Peter je šedou eminenciou, ktorá nad nami bdie a drží ochrannú ruku. Ctí svoje zásady a je za všetkých okolností spravodlivý. Je to naša bezodná studnica nápadov a vylepšení.